Відділ освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Стеблівської селищної ради

Про підсумки розвитку освіти Стеблівської ОТГ у 2018-2019 навчальному році

Часи змінюються  і ми змінюємося, а разом із нами змінюється школа. Освіта була і надалі залишається найвищим національним пріоритетом, основою для розвитку особистості, суспільства та держави. Тому створення високоефективної системи якісної освіти – це об’єктивна вимога часу. Пріоритетна мета української системи освіти – створення умов для розвитку та самореалізації кожної особистості як громадянина України, формування покоління, здатного навчатися впродовж життя, створювати й розвивати цінності громадянського суспільства. А це можливо лише за умови якісної освіти.

09:37 02.09.2019