Залучення молоді до занять фізичною культурою і спортом у Стеблівській громаді

Дата: 19.09.2019 15:21

З метою популяризація та подальшого розвитку футболу у громаді, пропаганди здорового способу життя, організації змістовного дозвілля та залучення молоді до занять фізичною культурою і спортом у Стеблівській громаді відбулися футбольні змагання присвячені 28 річниці Незалежності України.

У першій грі  змагалися команда школярів та команда с. Сидорівка з  рахунком 5:4 перемогла команда школярів Стеблівської ЗОШ.

У другій грі змагалися команда «Ветерани» та команда «Молодь» з рахунком 0:2 перемогла команда «Молодь».

За третє місце змагалися команда «Ветерани» та команда с. Сидорівка з  рахунком 6:0 перемогла команда «Ветерани».

За перше та друге місце змагалися команда Школярів та команда «Молодь» з рахунком 2:3 перемогла команда «Молодь».

За результатами змагань команди зайняли такі місця :

1 місце – команда «Молодь»

2 місце – команда «Школярі»

3 місце – команда «Ветерани»

Всі команди запам’яталися цікавою напруженою боротьбою у кожному зіграному поєдинку. По завершенню гри заступник селищного голови Олександр Баб’як подякував командам за насичену, цікаву гру, вручив переможцям кубки з медалями та запросив усіх смакувати козацькою кашею.

Відділ освіти, культури, молоді та спорту

виконкому Стеблівської селищної ради