V. Відстеження результативності регуляторних актів

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта рішення Стеблівської селищної ради "Про встановлення земельного податку"

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта рішення Стеблівської громади "Про встановлення земельного податку"

13:47 30.09.2021

Звіт про базове відстеження регуляторного акта рішення Стеблівської селищної ради "Про встановлення ставок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки"

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта рішення Стеблівської селищної ради "Про встановлення ставок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки"

13:44 30.09.2021

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта рішення Стеблівської селищної ради "Про встановлення ставок орендної плати за земельні ділянки"

Звіт про базове відстеження результативності регуляторно акта рішення Стеблівської селищної ради "Про встановлення ставок орендної плати за земельні ділянки"

13:41 30.09.2021

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта рішення Стеблівської селищної ради "Про встановлення транспортного податку"

13:39 30.09.2021

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта рішення Стеблівської селищної ради "Про встановлення туристичного збору"

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта рішення стеблівської селищної ради "Про встановлення туристичного збору"

13:26 30.09.2021

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта рішення Стеблівської селищної ради "Про затвердження єдиного податку на 2021 рік"

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторно акта рішення Стеблівської селищної ради "Про затвердження єдиного податку на 2021 рік"

11:43 29.09.2021

Звіт про потворне відстеження результативності регуляторно акта рішення Стеблівської селищної ради "Про встановлення ставок транспортного податку на 2021 рік"

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторно акта рішення Стеблівської селищної ради "Про встановлення ставок транспортного податку на 2021 рік"

11:40 29.09.2021

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта рішення Стеблівської селищної ради "Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки"

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта рішення Стеблівської селищної ради "Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2021 рік"

11:33 29.09.2021

Звіт про потворне відстеження результативності регуляторно акта рішення Стеблівської селищної ради "Про затвердження ставок туристичного збору на 2021 рік"

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторно акта рішення Стеблівської селищної ради "Про затвердження ставок туристичного збору на 2021 рік"

13:24 28.09.2021