Звіт  селищного голови, виконкому селищної ради  за роботу протягом 2018 року

Шановні жителі Стеблівської об′єднаної територіальної громади!

Відповідно до положень Конституції України, Європейської хартії місцевого самоврядування (від 15 жовтня 1985 року, ратифікована Законом України від 15 липня 1997 року №452), законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про доступ до публічної інформації», Про  децентралізацію  влади»,  «Про  співробітництво  територіальних громад», «Про  засади державної  регіональної політики», «Про добровільне об’єднання  територіальних громад»  на  Ваш  розгляд виношу  звіт селищного  голови  за  роботу протягом 2018 року та  роботи виконкому Стеблівської селищної ради.

Найголовнішим суб’єктом  діяльності будь - якої влади є людина з усіма її  суспільними проблемами. Саме цій стратегічній  меті підпорядкована  робота Стеблівської селищної ради і моя, зокрема, як голови. Цього  вимагає і конституційний принцип, в якому   підкреслено,  що  єдиним  джерелом  влади є народ. Тож і  основою  наших дій була  і  залишається  місцева  самоврядність. Без цього  неможлива ефективна регіональна  політика, а  відповідно і  розвиток населених  пунктів громади, інтереси яких представляє селищна  рада.

Як і у попередні роки, робота  селищної  ради проходила у час насичений складними суспільно-політичними подіями  в  країні, непростою  соціально-економічною  ситуацією викликаною фінансово-економічною кризою, антитерористичною операцією  на сході  України.  Як  орган  місцевого  самоврядування ми  не  відступали від  зазначених законодавством принципів законності, гласності, колегіальності поєднання місцевих і державних інтересів.

Протягом 2018 року в громаді народилося 42 дітей, зареєструвало шлюб   8 пар.

Кількість населення громади станом на 01.01.2018 року становить 6614 чоловік:

Як і загалом по Україні, на території Стеблівської об’єднаної територіальної громади смертність перевищує народжуваність. Протягом 2018 року померло 160 чол..

За звітний період у виконкомі селищної ради вчинено 101 нотаріальні дії, зареєстровано 107 довіреностей, видано 1420 довідок, видано розпоряджень з особового складу – 106, адміністративно – господарських питань – 95, основної діяльності – 47, зареєстровано 216 звернень громадян, проведено 14 засідань виконавчого комітету, скликано 13 сесій селищної ради. Із селищного бюджету надано грошової допомоги громадянам у сумі 410 тис.грн.., розглянуто 317 заяв., оформлено документи та передано до управління соціального захисту населення для нарахування субсидій 1093 громадянам, за проведення державної реєстрації прав на нерухоме майно до селищного бюджету надійшло коштів у сумі 82,2 тис.грн.

На обліку у виконкомі селищної ради перебуває

12 неблагонадійних сімей, у яких виховується 30 дітей,

74 багатодітних сімей, у яких виховується 261 дитина,

5 дітей – сиріт.,

інвалідів Другої світової війни – 22,

інвалідів загального захворювання – 442,

учасників бойових дій – 109, з них АТО – 85,

дітей – інвалідів 25,

ліквідаторів аварії на ЧАЕС 92.

Депутатський корпус складає 26 депутатів, виконавчий комітет - 11 членів виконкому.

Структура виконкому Стеблівської селищної ради включає:

Апарат виконкому :

Селищний голова         Данільченко Олексій Володимирович

Заступник селищного голови – Баб′як Олександр Анатолійович

Секретар селищної  ради  - Логвиненко Тетяна Миколаївна.

Діловод Мисишина Роксолана Миколаївна

В.о.старости Кравченко Валентина Петрівна,

В.о.старости Щербина Володимир Миколайович

В.о.старости Скорик Валентин Михайлович

В.о.старости Бойко Лідія Миколаївна

Відділ соціально – економічного розвитку Сасін Сергій Олексійович

Відділ освіти, культури, молоді та спорту - начальник відділу Марченко Леся Вікторівна, методисти – Ємець Людмила Григорівна, Олексієнко Людмила Михайлівна.

Державний реєстратор Пуха Наталія Вікторівна

Державний реєстратор з питань ведення земельного кадастру Зінченко Руслан Миколайович.

Головний бухгалтер Харченко Світлана Віталіївна, спеціалісти з бухгалтерського обліку Назаренко Марія Миколаївна, Прокопенко Валентина Миколаївна.

Начальник військово – облікового столу, уповноважена особа з питань оформлення субсидії Данільченко Олена Іванівна,

Інспектор з питань реєстрації місця проживання, уповноважена особа з питань опіки та піклування, звернення громадян Коломієць Оксана Володимирівна.,

Спеціалісти – землевпорядники Бурорічна Оксана Володимирівна, Тихоненко Ігор Валерійович.,

Інспектор праці – Левченко Оксана Миколаївна.,

Архіваріус Гавриленко Тетяна Василівна.

Заклади освіти:

Директор Стеблівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Миронюк Ганна Миколаївна,

Директор Дацьківського навчально – виховного комплексу Вдовченко Леся Петрівна,

Директор Шендерівського навчально – виховного комплексу Кошелюк Анатолій Володимирович,

Директор Сидорівського навчально – виховного комплексу Лагода Галина Гнатівна.

В.о.директора закладу дошкільної освіти «Росинка» Буценко Анжела Андріївна.

Протягом 2018 року виконкомом Стеблівської селищної ради  зроблено:

по колишній Дацьківській сільській раді:

ДАЛІ ЗА ПОСИЛАННЯМ :