Оголошення

ОГОЛОШЕННЯ ПРО НАМІР ЩОДО ПЕРЕДАЧІ В ОРЕНДУ НЕРУХОМОГО МАЙНА, ЩО НАЛЕЖИТЬ СТЕБЛІВСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ

Назва об’єкта оренди, його місцезнаходження : частина приміщення лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, площею 27, 3 м. кв., що розташована за адресою: с. Шендерівка, вул. Соборна, 67.  Балансоутримувач: Стеблівська селищна рада. Термін оренди: 2 роки 11 місяців.

11:06 13.08.2019

Увага! Робота мобільних точок доступу до надання безоплатної правової допомоги

Для забезпечення захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств та оперативного реагування на випадки силового захоплення земельних ділянок та об’єктів аграрної інфраструктури, інші прояви аграрного «рейдерства» при Черкаській обласній державній адміністрації діє регіональна робоча група з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств (адреса: м. Черкаси, бульв. Шевченка, 185, номер гарячої лінії: (0472) 33-00-27). Щотижня мобільні точки доступу до надання безоплатної правової допомоги у Черкаській області, до складу яких входять представники Головного територіального управління юстиції у Черкаській області, Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Черкаській області та нотаріуси, здійснюють виїзди у райони з метою надання якісної правової допомоги. На наступному тижні виїзд буде здійснено: 20.06.2019 - с. Селище, Селищенська сільська об’єднана територіальна громада, Корсунь-Шевченківський район. Запрошуємо громадян, землевласників, землекористувачів, громадські організації, засоби масової інформації!

13:34 13.06.2019

До УВАГИ рибалок!!! НЕРЕСТ!!! Із 01.04.2019 по 09.06.2019 р. ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ вилов риби!!!

Відповідно до Розпорядження Корсунь-Шевченківської РДА від 01.04.2019 року №70 проводиться в районі двомісячник охорони риби, інших водних біоресурсів у період нересту з 01.04.2019 по 09.06.2019 р., з метою посилення охорони та відтворення рибних запасів.

13:41 25.04.2019

УВАГА!!! Корисна інформація для тих, хто хоче започаткувати власний бізнес!!!! Освітньо-практичний курс для підприємця початківця

Установа “Черкаська агенція регіонального розвитку” пропонує, з метою започаткувати кроки з розвитку і підтримки підприємництва, провести освітньо-практичний курс по підприємництву у нашій громаді.

10:57 25.04.2019