Оголошення

ОГОЛОШЕННЯ ПРО НАМІР ЩОДО ПЕРЕДАЧІ В ОРЕНДУ НЕРУХОМОГО МАЙНА, ЩО НАЛЕЖИТЬ СТЕБЛІВСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ

Назва об’єкта оренди, його місцезнаходження : частина приміщення лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, площею 27, 3 м. кв., що розташована за адресою: с. Шендерівка, вул. Соборна, 67.  Балансоутримувач: Стеблівська селищна рада. Термін оренди: 2 роки 11 місяців.

11:06 13.08.2019

Увага! Робота мобільних точок доступу до надання безоплатної правової допомоги

Для забезпечення захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств та оперативного реагування на випадки силового захоплення земельних ділянок та об’єктів аграрної інфраструктури, інші прояви аграрного «рейдерства» при Черкаській обласній державній адміністрації діє регіональна робоча група з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств (адреса: м. Черкаси, бульв. Шевченка, 185, номер гарячої лінії: (0472) 33-00-27). Щотижня мобільні точки доступу до надання безоплатної правової допомоги у Черкаській області, до складу яких входять представники Головного територіального управління юстиції у Черкаській області, Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Черкаській області та нотаріуси, здійснюють виїзди у райони з метою надання якісної правової допомоги. На наступному тижні виїзд буде здійснено: 20.06.2019 - с. Селище, Селищенська сільська об’єднана територіальна громада, Корсунь-Шевченківський район. Запрошуємо громадян, землевласників, землекористувачів, громадські організації, засоби масової інформації!

13:34 13.06.2019