Нерухоме майно

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Стеблівської ОТГ на 2020 рік

10:21 24.05.2019

Аналіз регуляторного впливу «Про встановлення податку на майно, в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території  Стеблівської селищної ради 2019 рік»

Рішення Стеблівської селищної ради   «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Стеблівської селищної ради на 2019 рік» розроблений відповідно до Податкового кодексу України.

17:51 08.06.2018