Орендна плата за землю

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Стеблівської селищної ради "Про встановлення ставок орендної плати за земельні ділянки"

16:49 15.04.2021

Експертний висновок постійної депутатської комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку щодо проекту рішення Стеблівської селищної  ради « Про встановлення ставок орендної плати за земельні ділянки"

Експертний висновок постійної депутатської комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально - економічного розвитку щодо проекту рішення Стеблівської селищної ради "Про встановлення ставок орендної плати за земельні ділянки"

16:47 15.04.2021