Новини та Події
Безхазяйні відходи – це глобальна проблема, яка потребує особливої уваги.
13 Березня, 2024 р., 15:09
Безхазяйні відходи – це глобальна проблема, яка потребує особливої уваги.
"Андрій Стріхарський інформує."
13 Березня, 2024 р., 08:19
Чергова робоча поїздка на округ до Городищенської та Катеринопільської громад Черкаської області.
Що пропонує служба зайнятості внутрішньо переміщеним особам.
11 Березня, 2024 р., 11:02
Що пропонує служба зайнятості внутрішньо переміщеним особам
Шановні споживачі розподілу природного газу!
29 Лютого, 2024 р., 09:42
Шановні споживачі розподілу природного газу!
До відома землевласників та землекористувачів!
26 Лютого, 2024 р., 16:17
До відома землевласників та землекористувачів!
Виконавчий комітет Стеблівської селищної ради інформує про те, що відповідно до п.п. 14.1.147 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року Nº 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі - ПКУ) плата за землю - це обовʼязковий платіж у складі податку на майно, що справляється у формі земельного податку або орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності.
Земельний податок - обовʼязковий платіж, що справляється з власників земельних ділянок та земельних часток (паїв), а також постійних землекористувачів (п.п. 14.1.72 п. 14.1 ст. 14 ПКУ).
Власники земельних ділянок - це юридичні та фізичні особи (резиденти і нерезиденти), які відповідно до закону набули права власності на землю в Україні, а також територіальні громади та держава щодо земель комунальної та державної власності відповідно (п.п. 14.1.34 п. 14.1 ст. 14 ПКУ)
Згідно з п.п. 14.1.73 п. 14.1 ст. 14 ПКУ землекористувачі - це юридичні та фізичні особи (резиденти і нерезиденти), які користуються земельними ділянками
державної тa комунальної власності:
- на праві постійного користування;
- на умовах оренди.
Підпунктом 269.1.1 п. 269.1 ст. 269 ПКУ встановлено, що платниками плати за землю є, зокрема, платники земельного податку:
- власники земельних ділянок, земельних часток (паїв);
-землекористувачі, яким відповідно до закону надані у користування земельні ділянки державної та комунальної власності на правах постійного користування.
Одночасно зауважуємо, що Законом України від 28 грудня 2014 року Nº 76 «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» виключено абзац пʼятий частини другої ст. 2 «Визначення категорій зон радіоактивно забруднених територій» Закону України від 27 лютого 1991 року Nº 791a-XII «Про правовий режим території, що зазнала радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи», яким виключено зону посиленого радіоекологічного контролю (4 зона). Тобто пільги щодо сплати земельного податку фізичним особам, які віднесені до осіб категорії 4, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, не надаються.
У Києві відбулася пресконференція Президента Володимира Зеленського.
26 Лютого, 2024 р., 12:31
За підсумками вчорашньої пресконференції Президента, яка відбулася у межах форуму «Україна. Рік 2024», було озвучено низку ключових тем, що стосувалися сучасної ситуації в країні та планів на майбутнє. Відповідаючи на запитання, чи зараз "найслабші" часи для України від 24 лютого 2022 року, з огляду на співвідношення зброї, а також того, що окупанти намагаються просуватися, Зеленський зазначив: "Я не вважаю, що це найслабший момент. Шокуючий момент був два роки тому. Зараз момент, найскладніший для нашої єдності. І якщо ми розвалимося всі: ззовні — з партнерами, і, не дай боже, всередині, — тоді це буде найслабший момент. Поки що цього не сталося".Президент заявив, що інформація про "сотні тисяч загиблих українських військових", що поширюється західними та російськими ЗМІ, не відповідає дійсності, викликаючи реакцію недовіри до висновків ЗМІ.
Україна розраховує на підтримку США та сподівається на позитивне рішення Конгресу щодо надання допомоги. Президент також розповів про перспективи щодо озброєння для України та плани на майбутнє. Особлива увага була приділена 2024 року як переломному у повномасштабній війні для України. Президент наголосив, що від цього року буде залежати формат закінчення конфлікту, зауваживши, що попередні два роки були спрямовані на виживання та протистояння агресору. Президент також обговорив можливість розширення зернових коридорів, відмітивши співпрацю з Туреччиною у цьому питанні. Окремо було згадано прийдешній візит президента Франції до України та прослідковано ситуацію щодо надання підтримки від Німеччини у вигляді ракет Taurus. Потреба у мобілізації в країні також була акцентована. Президент зазначив, що законодавство про мобілізацію потребує додаткових норм для відповідності реальним потребам на час війни. Зазначено, що нездатність Європи замістити поставки зброї зі США може стати серйозною проблемою. Протидія російській пропаганді була також визначена як один із пріоритетів. Президент наголосив на необхідності говорити правду та протистояти дезінформації, особливо в соціальних мережах та інших майданчиках, де російська пропаганда активно поширюється. Також були висловлені коментарі щодо протестів польських фермерів, контрнаступу Збройних Сил України, можливих переговорів з президентом Росії та інших важливих аспектів зовнішньої та внутрішньої політики. Перед цим відбулося п‘ять дискусійних сесій за участю представників військово-політичного керівництва держави. Основними темами форуму були досягнення українських цілей у війні, розвиток Сил оборони й безпеки, робота оборонно-промислового комплексу, забезпечення економічного зростання та інтеграції України до світових ринків, реалізація Української формули миру, гарантії безпеки для України та захист життів українців.
Шлюб та імміграція в Україну: новації у міграційному законодавстві.
22 Лютого, 2024 р., 16:05
Шлюб та імміграція в Україну: новації у міграційному законодавстві
ЗАПРОШУЄМО РОБОТОДАВЦІВ ПРОЙТИ ОПИТУВАННЯ
22 Лютого, 2024 р., 14:56
ЗАПРОШУЄМО РОБОТОДАВЦІВ ПРОЙТИ ОПИТУВАННЯ