Шановні споживачі природного газу!

Дата: 02.05.2024 11:40

Шановні споживачі природного газу

Черкаської області в зоні ліцензійної діяльності АТ «Черкасигаз»

24 квітня 2024 дію постанови НКРЕКП від 29.11.2023 № 2226 "Про зупинення дії ліцензії з розподілу природного газу, виданої АТ "ЧЕРКАСИГАЗ" та  п.16 додатку до постанови НКРЕКП від 26.12.2022 № 1839 (у редакції постанови  НКРЕКП “Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 26 грудня 2022 року № 1839 та врегулювання питань щодо провадження ТОВ «ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ» діяльності з розподілу природного газу” від 29.11.2023 №2224) зупинено на підставі ухвали Київського окружного адміністративного суду у справі 320/16011/24.

З дати прийняття зазначеної ухвали суду ТОВ "Газорозподільні мережі України" (Черкаська філія ТОВ "Газорозподільні мережі України") не має правових підстав для здійснення господарської діяльності з розподілу природного газу на території Черкаської області.

Перед сплатою рахунків на розподіл природного газу за травень 2024 року просимо зважити всі ризики безпідставного переказу коштів.

Адміністрація АТ «Черкасигаз»