ДО УВАГИ ВПО!!!

Дата: 27.02.2024 14:37

ДО УВАГИ ВПО!!!

Уряд ухвалив рішення автоматично продовжити всі виплати для всіх внутрішньо переміщених осіб до 1 березня  2024 року. Проте з 1 березня запрацюють нові правила допомоги для  ВПО. Навесні виплати будуть подовжені ще на 6 місяців пенсіонерам (в яких розмір пенсії не перевищує  9444 грн), особом з інвалідністю I або II групи, для дітей з інвалідністю до 18 років,  дітям – сиротам та дітям, що позбавлені батьківського піклування, а також батькам – вихователям та прийомним батькам.

«Держава буде підтримувати виплатами, мільйони внутрішньо переміщених осіб, але враховуючи ситуацію з обмеженістю коштів,  навіть не стільки з обмеженістю коштів скільки з необхідністю виплачувати матеріальну допомогу саме тим, хто її найбільше потребує, а також метою такої допомоги є інтеграція в громаду.  Ми повинні стимулювати ВПО все ж інтегруватися в громаду, йти на роботу якщо вони є працездатними,  працевлаштовуватися, отримувати додатковий заробіток бо це в тому числі соціалізація,  це є нові соціальні зв'язки, в тому числі абсолютно інший формат життя який зобов'язує людину, визначає її конкретні кроки в майбутнє, не дозволяє впасти в депресію, тому робота і активна соціальна зайнятість з багатьох причин є дуже важливою і саме так працюють всі наші європейські партнери, тому що вони одразу стимулюють кожну людину інтегруватись в їхнє суспільство і отримувати хоч якусь зайнятість», — цитує Міністерка  соціальної політики України Оксана Жолнович.