Дата: 22.11.2023 11:18

Корсунь-Шевченківський відділ УДМС у Черкаській області повідомляє, що статус готовності документів можна перевіряти самостійно на сайті міграційної служби https://dmsu.gov.ua/services/docstate.html але не всі розуміють на якому етапі виготовлення знаходиться документ, тож розповідаємо:

Документи прийнято /дата/. Здійснюється перевірка даних.

Цей статус з'являється на наступний день після подачі заяви-анкети на виготовлення паспорта, міграційна служба перевіряє ваші дані та проводить процедуру ідентифікації.

2. Дозвіл на персоналізацію паспорта надано /дата/.

Цей статус означає що ви успішно пройшли перевірки та надано дозвіл на друк документа.

3. Дані відправлено до центру персоналізації /дата/.

Поліграфкомбінат "Україна" почав виготовлення вашого документа.

4. Документ персоналізовано та відправлено до підрозділу Міграційної служби /дата/

Ваш паспорт виготовлений та прямує до міграційної служби.

5. Документ доставлений до підрозділу Міграційної служби /дата/ та може бути отриманий заявником.

Приходьте на отримання Вашого документа.