Проект рішення "Про співфінансування проекту « Придбання пожежного автомобіля для місцевої пожежної охорони Стеблівської селищної ради"

Дата: 06.03.2018 17:43

СТЕБЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

КОРСУНЬ – ШЕВЧЕНКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШІСТНАДЦЯТА СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

Від__________  2018 р.                                                          №__

Про співфінансування проекту

« Придбання пожежного автомобіля

для місцевої пожежної охорони

Стеблівської селищної ради»

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про співробітництво територіальних громад», Постанови Кабінету Міністрів України від 18.03.2015 №196 «Деякі питання державного регіонального фонду», з метою закупівлі сучасного пожежного автомобіля з необхідною комплектацією на розгляд регіональної комісії з оцінки та попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2018 році підготовлено проект «Придбання пожежного автомобіля для місцевої пожежної охорони Стеблівської селищної ради» шляхом співробітництва Стеблівської селищної, Селищенської та Зарічанської сільських територіальних громад.

Розглянувши поданий проект, Стеблівська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1.Виділити кошти  з бюджету селищної об'єднаної територіальної громади на співфінансування проекту «Придбання пожежного автомобіля для місцевої пожежної охорони Стеблівської селищної ради» в розмірі 40 % від вартості зазначеної у локальному кошторисі в сумі 440,0 тис. грн.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Селищний голова                                                                                                                                               О.В.Данільченко