Психологічна стійкість під час війни

Дата: 28.07.2023 16:01

Можливо, це зображення в мультиплікаційному стилі (телефон, постер та текст)

Кожен з нас час від часу стикається зі стресом та емоційними гойдалками. Сьогодні ти наповнений життєвою енергією і готовий підкорювати нові вершини, а потім розумієш, що немає сил, і не знаєш, як повернути радість життю. Наче все ок і водночас не ок … То як підтримати себе та близьких у складні часи?

У новому епізоді подкаста про психічне здоровʼя «Простими словами» гість — лікар-психотерапевт, дитячий психіатр і директор Українського інституту когнітивно-поведінкової терапії Олег Романчук розповів:

👉 які є секрети психологічної стійкості

👉 яка відмінність між критикою й зворотним звʼязком

👉 про дитинство й батьківство під час війни

👉 що спільного між читанням і психотерапією

🎧 Слухайте на всіх подкаст-платформах.

📌 Підприємці, турбуйтеся про своє психічне здоровʼя, що буде корисним не лише вам, а й вашому бізнесу. Тут формула проста: щасливий Big Boss + задоволені співробітники = успішний бізнес.

*Спеціальний сезон подкасту виходить у межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я Ти як? з ініціативи Першої леді Олена Зеленська й за підтримки ВООЗ і ГО Безбар'єрність.