День Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2023 10:19

Возможно, это изображение огонь и текст

20 лютого в Україні вшановують Героїв Небесної Сотні. Цього дня ми віддаємо шану всім тим, хто загинув заради європейського майбутнього нашої країни, хто боровся заради справедливості й законності в Україні.

Дев’ять років тому сотні тисяч українців стояли на смерть на Майдані в ім’я правди й свободи, захищали демократичні цінності та європейські ідеали всіх українців, виборювали щасливе майбутнє всьому українському народові.

Найжахливіші дні в новітній історії нашої незалежної держави українці пережили на Майдані 18-21 лютого 2014 року, коли почався масовий розстріл учасників Революції Гідності. В ті дні загинуло близько 84 людей. Розстріл демонстрантів відбувався в мирний час в демократичній країні. Ці події сколихнули світ. Ці дні змінили українців. Вся країна змінилась, кожен українець замислився над власною причетністю до долі країни… Кожен з нас зрозумів, що побудувати щасливе майбутнє ми здатні лише разом! Не минуло й кількох місяців, і на українські кордони зазіхнув ворог.

Їхню самопожертву та героїзм заради миру на нашій землі ми будемо пам’ятати вічно!

Шануймо пам’ять всіх героїв, які віддали життя! Вічна пам’ять Героям, щира вдячність та низький уклін їх рідним й близьким!

Слава Україні! Героям слава!

З повагою, селищний голова Олексій ДАНІЛЬЧЕНКО