Основні правила безпеки у новорічні свята!

Дата: 04.01.2023 14:38

Возможно, это изображение один или несколько человек и текст «ОСНОВН ПРАВИЛА БЕЗпЕКИ у НОВОРΙЧНΙ СВЯТА ВИДМОВТЕСЯ ВД ПΙΡΟТΕΧНΙНИХ ЗАСОБВ НЕ ГНОРУЙТЕ СИГНАЛИ ПОВИТРЯНОЙ ТРИВОГИ ПАМ'ЯТАЙТЕ ПРО ДЮ комендАнТськойгодини години НАЦЕОНАЛЬНА DH АЛ полЦЦИЯ»

Шановні жителі громади!

В умовах воєнного стану всім важливо дотримуватися діючого чинного законодавства та відповідних вимог для збереження власної безпеки та забезпечення громадського правопорядку. Це, у тому числі, стосується дотримання комендантської години та заборони на використання піротехнічних засобів. Особливо варто звернути увагу на вказані вимоги у період різдвяно-новорічних свят!

Нагадуємо: на території Черкаської області комендантська година діє щодня з 23:00 год. до 05:00 год.! Під час комендантської години забороняється перебувати на вулиці та в інших громадських місцях, переміщатися транспортом або пішки.

Також наказом начальника Черкаської обласної військової адміністрації від 28.12.2022 №17 заборонено продаж і використання піротехнічних виробів, феєрверків, салютів і петард, незалежно від класу. Заборона стосується абсолютно всіх: як фізичних, так і юридичних осіб, ресторанів, торговельних і розважальних закладів тощо.

Будьмо свідомими та відповідальними! Бережімо одне одних!