На минулому тижні, разом зі своєю командою А.П.Стріхарський, з якими постійно працюємо на благо мешканців 196 виборчого округу, і допомагаємо населенню Черкаської області.

Дата: 14.11.2022 15:03

На минулому тижні, разом зі своєю командою, з якими постійно працюємо на благо мешканців 196 виборчого округу, і допомагаємо населенню Черкаської області. І не тільки тим, які народилися й мешкають на Черкащині, а й тим хто знайшов прихисток, ховаючись від бомбардувань і ракетних обстрілів. Всім, які поселилися і, яких гостинно прийняли добрі, милосердні та сердечні мешканці мого виборчого округу.

Тому моїм прямим обов’язком є постійна опіка цих особливих українців.

Так на цьому тижні було надано населенню Катеринопільщини, Городищі, Корсунь-Шевченківської, Шполянської громад допомоги у вигляді медичних препаратів понад 4 тони, які вартують понад 2,5 млн. гривен.

Адже турбота про здоров’я, особливо літніх людей – це головний пріоритет!

Кожного разу, коли ми надаємо допомогу громадам та громадянам мого виборчого округу, я бачу усміхнених людей та й разом з ними радію.

В такі хвилини розумієш, що вся робота, яку ми робимо, дуже потрібна і за неї є вдячність - щасливі обличчя, а значить є заради кого працювати.

Все буде Україна! Разом до ПЕРЕМОГИ!