Привітання З Днем державного прапора України від Народного депутата України Андрія Петровича Стріхарського

Дата: 23.08.2022 10:28

Любі українці, щиро вітаю Вас з Днем Державного Прапора України!

Для кожного українця жовто-блакитний стяг - це символ свободи та незалежності нашого народу, яку ми відстоюємо по сьогоднішній день. Саме цей атрибут є відображенням багатовікової історії нашої держави, мужності та сили українців. Вірю, що зовсім скоро наш стяг майорітиме у кожному українському місті та селі.

Сьогодні прапор України - це знамено європейської держави, що слідує демократичному шляху розвитку та є самодостатнім суб?єктом міжнародних відносин, держави, що цінує свою суверенність та самостійність. Саме тому український прапор зараз видніється у кожній європейській державі та став символом незламності, втіленням національної єдності, честі та гідності.

Тепер, коли наші хоробрі воїни захищають рідну землю та виборюють її суверенність, саме Державний Прапор України супроводжує їх як на передових позиціях, так і в тилу. Від додає сили та примножує бойовий дух українських захисників.

Я радий, що сьогодні кожен громадянин нашої держави з гідністю ідентифікує себе українцем та з честю представляє Прапор України.

Слава Україні!

Слава Нації!