ОГОЛОШЕННЯ про уточнення облікових даних військовозобов’язаних

Дата: 04.07.2022 11:37

про уточнення облікових даних військовозобов’язаних

Повідомляємо про те, що у зв’язку з введенням на території України воєнного стану та загальної мобілізації представниками другого відділу Звенигородського РТЦК та СП на території нашої громади відбудеться планове уточнення облікових даних, виявлення законних підстав для звільнення від мобілізації та визначення призначення військовозобов’язаних на особливий період.

Запрошуємо військовозобов’язаних віком від 18 до 60 років, які в період з 24 лютого 2022 року і до сьогодні з різних причин не відвідували ІІ відділ Звенигородського РТЦК та СП (колишній райвійськкомат смт. Лисянка) та які не отримували повісток, або ті хто змінив місце проживання і на даний час проживає на території Стеблівської територіальної громади (внутрішньо переміщені особи) громади:

06.07.2022 року о 9.00 годині прибути жителям села Комарівки до приміщення школи села Комарівки;

06.07.2022 року на 11.00 годину прибути жителям села Шендерівки до Шендерівського приміщення старостату (колишньої сільської ради);

07.07.2022 року о 9.00 годині прибути жителям села Сидорівки, Скрипченців, Гути - Стеблівської до Сидорівського сільського будинку культури;

07.07.2022 року о 11:00 годині прибути жителям села Заріччя в Зарічанський сільський будинок культури;

08.07.2022 року о 09:00 годині прибути жителям села Переможинці до Переможинського сільського будинку культури;

08.07.2022 року о 11: 00 годині прибути жителям Яблунівки до Яблунівського сільського будинку культури;

11.07.2022 року о 09: 00 годині прибути жителям смт. Стеблева до Стеблівського селищного будинку культури.

Із собою мати: військовий квиток, паспорт ідентифікаційний код, посвідчення водія (за наявності) копії документів,що засвідчують право на звільнення, або відстрочку від мобілізації.

ЯВКА ОБОВ’ЯЗКОВА.

Військовозобов’язані, які своєчасно не прибудуть на уточнення облікових даних будуть викликані персональними повістками до другого відділу Звенигородського РТЦК та СП в смт Лисянку.