Привітання З Днем медичного працівника від Народного Депутата А.П.Стріхарського

Дата: 18.06.2022 14:45

Возможно, это изображение 10 человек, люди стоят и в помещении

Щороку медична спільнота святкує День медичного працівника.

Цьогоріч професійне свято ознаменоване вашою відвагою, самовідданістю та незламною вірою у перемогу.

Слова подяки висловив сьогодні медичним працівникам двох закладів на окрузі: Городищенського медичного об‘єднання та Катеринопільської багатопрофільної лікарні.

Разом з українським народом ми дякуюємо вам за те, що тримаєте національний медичний фронт. Наші янголи-охоронці, які щодня впевнено справляються з викликами воєнних реалій, сьогодні отримали обладнання, яке ще врятує не одне людське життя.

Домовився з міжнародними партнерами про безоплатне забезпечення закладів охорони здоров‘я сучасним медичним обладнанням, яке вкрай необхідне для надання медичних послуг європейського рівня. Декілька днів тому до України вже надійшла партія на близько 2 млн гривень.

А вже вчора Катеринопільська та Городищенська громади отримали монітори пацієнта та апарат ШВЛ, які допоможуть слідкувати за станом пацієнтів та оперативно реагувати на будь-які зміни.

Працюємо далі!