Україна у вогні війни. Доки на фронті воїни борються за нашу землю, є ті, хто в тилу її спопеляє!

Дата: 15.03.2022 15:51

Спалювання сухих рослинних залишків стало для деяких наших громадян настільки звичним, що навіть теперішня ситуація в державі не виключення. Своїми діями палії порушують законодавство, шкодять довкіллю та усьому живому.

А ще спалювання сухостою у військовий час може бути прирівняне до диверсійної роботи. Чим не допомога ворогу через подання світлових сигналів, знаків для авіації?

Закликаємо усіх повідомити сусідів, близьких, знайомих про можливі страшні наслідки пожежі. Якщо стали свідками підпалів, повідомляйте поліцію. Не мовчіть, не покривайте злочинців! Україна починається з кожного з нас!

ШТРАФИ ВЕЛИКІ!

Нагадуємо, за самовільне спалювання сухої трави, опалого листя та інших рослинних залишків, що заборонене в Україні, громадянам загрожує штраф у розмірі від 3060 до 6120 грн. За ті ж дії, вчинені на природоохоронних територіях, паліям загрожує штраф у розмірі від 6120 до 12240 грн.