Не в «червоній», але досі в «помаранчевій». Область не змінила зону епіднебезпеки. Про це інформує очільник Черкащини Олександр Скічко. Із 11 лютого до «червоної» зони перейдуть Луганська, Закарпатська та Хмельницька області. Таке рішення напередодн

Дата: 10.02.2022 13:28

Спортивний та актовий зали будують у Драбівському навчально-виховному комплексі. Це один із об’єктів програми Президента #ВеликеБудівництво. Про реалізацію цього проєкту розповів очільник області Олександр Скічко.

Школа у Драбові – єдина на все селище. Тут нині навчаються понад 600 дітей.

– Я вам уже розповідав історію цієї школи, – зазначив голова ОДА. – Її, нагадаю, збудували ще у 2010 році, а другу чергу на об’єкті чомусь поставили на затяжну паузу. І весь цей час за холодів учні займаються фізкультурою в коридорах і класах. Зараз у новобудові тривають внутрішні роботи. Цей проєкт ми завершимо вже цьогоріч.

Нагадаємо, #ВеликеБудівництво змінює спортивну інфраструктуру області. У межах програми Президента впродовж 2021 року на Черкащині звели низку спортивних об’єктів.