«Бустер посилює ефективність боротьби організму з COVID-19», – Лариса Кошова

Дата: 03.02.2022 10:14

50,3% дорослого населення Черкащини вакциновані. З них бустерною дозою вже більше 18 тисяч осіб. Про це у ході брифінгу розповіла заступниця очільника області Лариса Кошова.

– Бустерна доза вакцини посилює імунну відповідь та ефективність проти коронавірусу, зокрема штаму «Омікрон», який нині циркулює по всій області, – відзначила Лариса Кошова. – Для вакцинації бустерною дозою зазвичай обирають мРНК-вакцини – Moderna чи Pfizer – незалежно від того, яким препаратом вакцинувалися до того.

Водночас посадовиця відзначила, що зробили щеплення вже більше 280 тисяч осіб старше 60 років. Всі вони можуть отримати єПідтримку від держви. Ці кошти вони мають змогу витратити на ліки також. Розглядають також імовірність спрямувати ці кошти на оплату комунальних послуг. Зокрема, енергоносів та газопостачання.