У Городищі відкрили оновлений центр первинної медико-санітарної допомоги

Дата: 19.01.2022 09:02

Комфортно, якісно та сучасно тепер у Городищенській лікарні. Центр первинної медико-санітарної допомоги, який знаходиться в реконструйованому приміщенні колишньої поліклініки, відкрили після ремонту, інформують у Черкаській РДА.

Тут облаштували комфортні кабінети для прийому громадян, реєстратуру, встановили необхідні меблі та обладнання. Повністю замінили систему опалення, електричну систему, реконструювали систему водопостачання та водовідведення. Загалом на проведення ремонтних робіт із бюджету громади виділили 2 мільйони 412 тисяч гривень.

– Приємно, коли існує можливість допомогти громаді вирішити важливі питання соціально-економічного розвитку. І дуже добре, коли налагоджено спільну продуктивну співпрацю між усіма гілками влади, добре, коли бізнес соціально-орієнтований, – зазначає голова Черкаської РДА Валерія Бандурко.

Натепер надають медичні послуги жителям 37 кваліфікованих працівників.