Ще 224 жителі Черкащини захворіли на COVID-19 за добу

Дата: 19.01.2022 08:45

На Черкащині за останню добу виявили +224 нових випадки коронавірусної хвороби. Одужало 127 осіб. З початку пандемії усього підтверджених випадків в області – 130 636. Про це повідомила заступниця голови Черкаської ОДА Лариса Кошова.

З лабораторно підтвердженим вірусом COVID–19 лікуються  3 944 жителі області. На стаціонарному лікуванні на ковідних ліжках перебуває 405 осіб, діти – 6. Апаратів штучної вентиляції легень зайнято 23.

За даними МОЗ, в області померло за добу 5 жителів.

Всього в області 5 закладів «першої хвилі» та 5 – «другої хвилі», де надають допомогу хворим на COVID-19. Розгорнуто 1960 ліжок. Із них забезпечені кисневою підтримкою 1837 ліжок, це 93,7%. Загальна заповненість ліжок становить 20,7%.

Від початку кампанії в області провели 954 567 щеплень. Першу дозу отримало 481 665 осіб, завершили вакцинацію 470 552 людини.

На Черкащині вакцинують у 102 пунктах щеплень, 32 центрах вакцинації та 25 мобільних бригад.