Очільник області вручив президентські нагороди черкащанам

Дата: 22.12.2021 08:19

Ордени «За мужність» ІІІ ступеня передав черкаським атовцям голова ОДА Олександр Скічко під час десятого засідання сесії обласної ради восьмого скликання. Ці нагороди присвоїв їм Президент України до Дня захисників і  захисниць України.

Зокрема, ордени отримали член Всеукраїнської громадської організації «Об’єднані війною. 90-й батальйон», учасник антитерористичної операції Євген Одновол та член громадської організації «Громадянське об’єднання волонтерів та добровольців України «Воля до правди», учасник  антитерористичної операції Микола Сташук.

Також Указом Президента України за значний особистий внесок у державне будівництво почесне звання «Заслужений машинобудівник України» присвоїли Ігорю Сухобрусу. Він – головний конструктор державного підприємства «Оризон-Навігація».