Марафон доброти: Святий Миколай «дійшов» до Звенигородщини

Дата: 17.12.2021 08:26

В області триває марафон доброти. Його, нагадаємо, зініціював голова Черкаської ОДА Олександр Скічко. Із Днем Святого Миколая сьогодні привітали категорійних діток із 17 громад Звенигородського району.

Ідеться про дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах тощо.

«Ми намагаємося охопити своєю увагою всіх категорійних діток області. Тому відвідали дитячі притулки, реабілітаційні центри в кожному районі області, аби не залишити без уваги і подарунку жодну дитину, яка потребує особливої соціальної уваги», – сказав заступник голови ОДА Віктор Гусак.

Ще одним подарунком для дітей стало театральне  дійство «Український вертеп» від Черкаського академічного заслуженого народного хору.