Цього дня високої державної нагороди удостоєний підполковник медичної служби, Печиборщ Олександр Вячеславович інформує Народний депутат Андрій Петрович Стріхарський

Дата: 14.12.2021 10:32

Цього дня високої державної нагороди удостоєний підполковник медичної служби, Печиборщ Олександр Вячеславович.

За 20-річним досвідом роботи пана Олександр криється нелегкий, але такий важливий внесок в оздоровчу сферу. Останній рік лікар здійснив більше 600 складно-реконструктивних оперативних втручань, пластичних операцій головного та спинного мозку.

За вагомий особистий внесок у розвиток сфери охорони здоров‘я, надання кваліфікованої медичної допомоги, впровадження нових методів діагностики і лікування, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм, Олександр Печиборщ нагороджений Грамотою Верховної Ради України відповідно до постанови Верховної Ради Ураїни від 05 липня 2001 року №2541-ІІІ «Про Почесну грамоту та Грамоту Верховної Ради України».

Вітаю сумлінного лікаря, відважного воїна медичного фронту з почесною відзнакою. Дякую за Вашу щоденну працю на благо українського народу.