«2021-ий став для Черкащини роком масштабних дорожніх ремонтів», – Олександр Скічко

Дата: 09.12.2021 09:28

В області триває ремонтна кампанія доріг. Серед іншого, дорожники наразі працюють на місцевому автошляху О-241404 Тальне – Криві Коліна – Лоташеве – Пальчик. Це один із об’єктів програми Президента  «Велике Будівництво». Уперше за багато років 13-кілометрова ділянка цієї автодороги на Звенигородщині стане цілком проїзною.

«2021-ий став для Черкащини роком масштабних дорожніх ремонтів. І не лише державних автошляхів, а й місцевих. Саме їм раніше приділяли мінімальну увагу. Натомість #ВеликеБудівництво ці дороги не оминає», – пише голова Черкаської ОДА Олександр Скічко у Facebook.

Нагадаємо, завдяки програмі Президента до столиці з Черкас тепер однаково комфортно доїхати як лівим, так і правим берегом Черкащини. Ремонт близько 40 кілометрів автошляху Н-08 від Золотоноші до кордону з Київською областю вже завершили. Також фінішує ремонт 75 кілометрів автодороги Н-01 Київ – Знам’янка.

Усього у Черкаській області «Велике Будівництво» цьогоріч охопить понад 360 км доріг.