У понад 6 тисяч дітей Черкащини підтверджений коронавірус

Дата: 03.12.2021 11:43

Найбільше підтверджених випадків інфікування коронавірусом реєструють серед людей у віці 40-59 років, смертей – віком 60-79 років. Загалом найбільше випадків захворювання нині серед  жінок – 71,5 тис. осіб, чоловіків – 47,6 тисяч. Водночас дітей до 17 років – 6,2 тис. Про це повідомляє Людмила Кравченко, головна санітарна лікарка Черкащини. Упродовж останніх 7 днів  на територіях громад Черкаського району виявили 2096 хворих, Звенигородського – 403, Уманського – 368, Золотоніського – 323.

Зауважимо, зріст захворювання на коронавірус зафіксували вже з серпня цього року.

Ефективним методом захисту від COVID-19 є вакцинація, стверджує головна санітарна лікарка області Людмила Кравченко. За її словами, в області вакцинувалися майже 825 тисяч жителів області. При цьому повний курс отримали майже 379 тисяч осіб. За інформацією Управління освіти і науки ЧОДА, Управління охорони здоров’я ЧОДА, охоплені вакцинацією працівники сфери освіти – 96,9%, медицини – 97%.