«Ситуація поступово стабілізується», – Лариса Кошова про захворюваність на COVID-19 в області

Дата: 29.11.2021 08:20

Черкащина лишається в «червоній» зоні. Потрапила вона сюди через перевищення двох показників: рівень госпіталізації та коефіцієнт виявлення нових випадків інфікування. Один із них уже знизився до норми. Про це на онлайн-брифінгу в ОДА розповіла заступниця очільника області Лариса Кошова.

– За тиждень вдалося знизити показник рівня госпіталізації пацієнтів із ковід до лікувально-профілактичних установ до норми, – зазначила посадовиця. – Але лишається на високому рівні коефіцієнт виявлення випадків інфікування. За останню добу ми зафіксували 548 нових випадків. Хоча одужали 819 осіб.  Цього тижня закріпилася тенденція до збільшення кількості тих, хто одужав, над новими випадками інфікування. На стаціонарі нині понад тисяча недужих. Завантаженість ліжок – 52,4%.

Лариса Кошова додала, що єдиним засобом захисту проти ковіду лишається вакцинація. В області вже щепилися 784 тисячі людей. З них повністю завершили вакцинацію 350 тисяч.

– Якщо ви зробили одне щеплення, то обов’язково зверніться через визначений час за другою дозою, – наголосила вона. – Адже тільки після другого вакцинування формується стійкий захист від коронавірусної хвороби.