Платникам податків Черкащини за десять місяців 2021 року відшкодовано 853,7 млн гривень податку на додану вартість

Дата: 22.11.2021 08:44

Державна податкова служба України

Головне управління

ДПС у Черкаській області

Протягом Січня–жовтня 2021 року заявлено платниками Черкаської області до відшкодування ПДВ на розрахунковий рахунок платника у банку               933 млн грн, що на 349,2  млн грн більше, ніж у анологічному періоді минулого року.

• цілому протягом десяти місяців 2021 року платники Черкаської області отримали бюджетне відшкодування ПДВ грошовими коштами на загальну суму 853,7 млн грн, в аналогічному періоді 2020 року бюджетне відшкодування було отримано на загальну суму 536,9 млн гривень.
  • початку 2021 року в цілому по області загальний залишок невідшкодованого ПДВ на рахунки платників станом на 01.11.2021 складає 113,9  млн грн (110,6 млн грн - поточна заявка сум бюджетного відшкодування за звітний період - вересень 2021 року, 3,3 млн грн – суми, по яких тривають документальні позапланові перевірки за попередні та звітні податкові періоди).
  • Царюк також відмітив, що право на бюджетне відшкодування мають усі платники податку на додану вартість незалежно від терміну реєстрації, у яких є в наявності правомірне сформоване від’ємне значення між сумою податкового зобов’язання та сумою податкового кредиту.

18002, м. Черкаси, вул. Хрещатик,235                                           e-mail: ck.zmi@tax.gov.ua

тел.(0472) 33-91-34                                                                           https://ck.tax.gov.ua/