«89% шкіл області працюють у звичайному режимі», – Олександр Скічко

Дата: 15.11.2021 08:35

Попри зміну карантинної зони, у звичному режимі працюють 438 шкіл Черкащини. Це – 89% від усієї кількості. Про ситуацію в освіті регіону розповів на брифінгу в ОДА очільник області Олександр Скічко.

У цих закладах освіти вакциновані 100% працівників. Водночас із 8 закладів вищої освіти – 7 нині на дистанційній формі навчання. У звичайному режимі працює Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля.

– Від роботи в закладах освіти відсторонили 617 працівників, – сказав Олександр Скічко. – Вони не мають щеплення проти COVID-19 жодною дозою. Загалом натепер вакциновані 96,4% працівників закладів освіти області.