Про проведення навчальних семінарів

Дата: 03.11.2021 08:37

В рамках реалізації Програми розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на 2021 – 2025 роки Департаментом регіонального розвитку Черкаської обласної державної адміністрації спільно з державними органами Черкаської області заплановано проведення серії кущових семінарів для представників бізнесу та громадських організацій підприємців щодо нововведень в законодавстві.

Заходи відбудуться:

03.11.2021 о 14:00 за адресою – м. Шпола, вул. Лозуватська, 60 (міська рада, другий поверх, зал засідань).

09.11.2021 о 14:00 за адресою – м. Тальне, вул. Гагаріна 8 (Будинок культури, корпус № 2).

Враховуючи вищеозначене, просимо вас сприяти в поширенні інформації серед підприємців вашої громади, а також по можливості розмістити інформацію щодо семінарів в соціальних ресурсах.

Посилання на реєстрацію – https://cutt.ly/XReggbR та фото до посту додається.

Дякуємо за розуміння та співпрацю.