В області відкрили найбільший інклюзивний майданчик

Дата: 01.11.2021 08:18

Три міста, три інклюзивні майданчики. Останній і найбільший із безбар’єрної трійки запрацював у Черкасах. В області 100% реалізували пілот проєкту «Дитинство без обмежень», констатував очільник Черкащини Олександр Скічко.

До того такі інклюзивні майданчики відкрили у Смілі та Золотоноші. Тепер такий є і в Дитячому парку обласного центру. Тут без будь-яких обмежень можуть відпочивати та розважатися абсолютно всі діти.

– Наш пілот обласного проєкту  реалізовано на 100%, – зазначив голова ОДА на відкритті парку. – Вітаю обласний центр із черговим кроком до безбар’єрного міста! На інклюзивному майданчику комфортно гратися абсолютно всім діткам. Зокрема, і з інвалідністю. Вони зможуть змалку вчитися взаємодіяти між собою – без обмежень і бар’єрів! Бути толерантними!

Площа майданчика – 1800 квадратних метрів. Тут є гойдалки, батути, інклюзивні та інтерактивні елементи, тенісні та шахові столи тощо. Олександр Скічко додав, що на цьому проєкт не завершується. Надалі такі дитячі інклюзивні локації з’являться і в інших містах області.

Нагадаємо, ініціатором створення безбар’єрного простору в Україні є перша леді Олена Зеленська.