У Черкаському районі триває #ВеликеБудівництво територіальних автошляхів

Дата: 28.10.2021 08:30

Більшість доріг у Черкакському районі ремонтується завдяки програмі Президента України #ВеликеБудівництво. Одна з таких: Холоднянське – Миколаївка. Це села колишнього Смілянського району. Маємо тут плюс 4 кілометри якісного асфальтобетонного покриття, інформує очільниця Черкаського району Валерія Бандурко.

Наразі підрядник ТОВ «Главшляхбуд» завершив укладку верхнього шару нового конструктиву дорожнього одягу та проводить роботи щодо упорядкування узбіч автодороги. Невдовзі капітально відремонтують ще 2 км у цьому напрямку.

Також за рахунок коштів на експлуатаційне утримання виконуються ремонтні роботи на ділянці автомобільної дороги /Т-24-14/ Сміла – Ташлик – Капітанівка – Новомиргород. Ремонт дорожнього покриття відбувається струменевим методом. Заплановано відновити близько 4 км автошляху у межах Холоднянського та Малої Смілянки. Виконавець робіт: ТОВ «Ростдорстрой».