#ВеликеБудівництво стадіону в Городищі фінішує, – Олександр Скічко

Дата: 19.10.2021 08:23

Фото без описуФото без опису

У Городищі завершується реконструкція стадіону «Колос». Наразі на об’єкті монтують світильники для освітлення зеленої зони.

Тут уже нанесли синтетичне покриття на бігових доріжках, завершили благоустрій фронтальної частини стадіону й електротехнічні роботи, виконали бетонування зони для стрибків у висоту.

Окрім вихованців низки секцій, на цьому стадіоні щодня займаються фізкультурою пів тисячі учнів місцевої школи, а також активні містяни.

«Уже на фініші #ВеликеБудівництво спортивних майданчиків і легкоатлетичних доріжок. До всіх онов тепер тут буде ще й освітлення. Програма Президента «Велике Будівництво» відроджує спортивні об’єкти Черкащини», – зауважив голова Черкаської ОДА Олександр Скічко.