Олександр Скічко привітав Черкаський національний зі століттям

Дата: 18.10.2021 15:43

Черкаський національний університет ім. Богдана Хмельницького відзначає сто років із дня заснування. Привітав із ювілеєм один із кращих навчальних закладів Черкащини очільник області Олександр Скічко.

Маючи давні наукові традиції, у закладі вищої освіти впроваджують освітні новації. Нині тут здобувають вищу освіту понад 6 тисяч студентів. Приїздить сюди, аби здобути фах, молодь із 17 країн світу.

– Приємно було розділити це свято з колективом і студентами, – відзначив очільник Черкащини Олександр Скічко. – Багато моїх друзів навчалися в ЧНУ. Щодня в роботі маю справу з його випускниками. Підготовка конкурентоспроможних фахівців – наше спільне завдання. Кожна моя зустріч із інвесторами не минає без кадрового питання. І важливо, щоб нам було кого запропонувати роботодавцям.

ЧНУ – заклад постійного розвитку, додав він. За результатами Консолідованого рейтингу закладів вищої освіти, університет посідає 34 місце. За цей рік він піднявся на 7 позицій вище, ніж торік.