В ОДА обговорили готовність Черкащини до старту опалювального сезону

Дата: 07.10.2021 08:39

Готовність області до опалювального сезону 2021/2022 року обговорили на засіданні обласного оперативного штабу. Підсумкове засідання  відбулося днями під головуванням заступника голови Черкаської ОДА Віктора Гусака.

На сьогодні, середній рівень підготовки об’єктів житлово-комунального господарства регіону становить в цілому 100 %.

Члени обласного оперативного штабу, представники районних державних адміністрацій, районних рад, органів місцевого самоврядування територіальних громад, а також керівники підприємств теплоенергетики області обговорили питання своєчасної підготовки підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років.

Під час засідання заслухали кожного керівника міської громади та керівників районних державних адміністрацій, районних рад про результати стану підготовки до осінньо-зимового періоду 2021-2022 року, обговорені проблемні питання та можливі шляхи їх вирішення.