«На Черкащині щеплення максимально доступне», – Олександр Скічко

Дата: 21.09.2021 09:22

98,1% госпіталізованих із COVID-19 в Україні за три місяці – невакциновані. Про це повідомляють у Міністерстві охорони здоров’я України. Лише на Черкащині у стаціонарах на сьогодні 202 ковідних недужих. На апаратах штучної вентиляції легень – 12 пацієнтів. Статистика захворюваності з настанням осені прогнозовано гіршає.

«Зупинити стрімке поширення хвороби може кожен. Як це вже зробили майже 186 тисяч областян, повністю завершивши вакцинацію. Лише вона може врятувати від важкого перебігу COVID-19»,  зауважує голова Черкаської ОДА Олександр Скічко.

Очільник області говорить, що на Черкащині щеплення максимально доступне. Тут працюють 100 пунктів щеплень, 25 мобільних бригад і 32 центри вакцинації.

Шукайте найближчий тут https://list.covid19.gov.ua/