Завдяки приватизації Уманський тепличний комбінат перетворився на сімейний бізнес

Дата: 07.09.2021 08:46

Начальник Регіонального відділення Фонду держмайна по Київській, Черкаській та Чернігівській областях Вадим Курило, депутатка Верховної ради України–заступниця голови комітету з питань економічного розвитку Роксолана Підласа відвідали 4 вересня Уманський тепличний комбінат. Вони ознайомилися з підприємством, яке завдяки інвестиціям нового власника стало наочним прикладом успішної приватизації.

Також відвідали комбінат співробітники Управління ФДМУ у Черкаській області, представники регіональних ЗМІ.

Уманський тепличний комбінат заснований ще в 1974 році. Нині завдяки приватизації це – сімейний бізнес, який постійно вдосконалюється й розвивається. Сучасне тепличне господарство європейського зразка площею більше 35 гектарів забезпечує робочими місцями 620 працівників, а якісна сільськогосподарська продукція поставляється в провідні торгові мережі України та експортується на ринки ЄС.

Під час брифінгу для ЗМІ Вадим Курило привітав заступника директора комбінату Андрія Гордія з Днем підприємця й зазначив, що саме такі приклади господарювання стимулюють підприємницькі ініціативи, а також презентував актуальні інвестиційні пропозиції в Черкаській області.

Історія Уманського тепличного комбінату, його минуле та сьогодення – ще одне підтвердження, що приватизація – це ключ до ефективного ведення бізнесу та економічного зростання регіонів в цілому.