На Лівобережжі відкрили водолазне відділення, – Олександр Скічко

Дата: 06.09.2021 08:15

Тепер на лівому березі Дніпра є власне водолазне відділення. Напередодні голова Черкаської ОДА Олександр Скічко разом із  начальником ГУ ДСНС області Андрієм Даником ввів його в роботу.

«Для мене як для керівника цивільного захисту області це важливе питання. Оскільки протяжність берегової лінії Дніпра на Черкащині – 150 кілометрів. Це сотні місць для відпочинку та рибалки. Але річка – це ще й небезпека. Досі на Лівобережжі не було водолазних підрозділів. А час залучення відділення із Черкас становив понад годину. Це неприпустимо, адже у справі порятунку життя лік іде на хвилини та навіть секунди. Створення цього відділення пошукових водолазно-рятувальних робіт у районі Кединої Гори збільшить шанси для порятунку життів», – сказав очільник області.

Цей проєкт пілотний. У планах масштабувати його по області – на Канів, Чигирин та ін.

Принагідно обласний керманич подякував рятувальникам, які повернулись із Греції, де допомагали гасити масштабні лісові пожежі. Як зауважив Олександр Скічко, там відзначили їхній високий рівень підготовки та професіоналізм.

Додамо, що з початку року на Черкащині зареєстровано 83 надзвичайні  пригоди на водних об’єктах. У них загинули 57 осіб.