Очільник області вручив ключі від квартири захисникові України

Дата: 26.08.2021 08:14

До Дня Незалежності України голова Черкаської ОДА Олександр Скічко вручив сертифікат на отримання квартири та ключі від неї учаснику АТО/ООС Олегові Плахотнюку. На власну оселю він із родиною чекав багато років. Ініціатива надання квартир захисникам до Дня Незалежності належить Президенту України Володимиру Зеленському.

«За державною програмою цьогоріч плануємо забезпечити житлом ще понад 20 учасників бойових дій із інвалідністю та членів сімей загиблих воїнів. Це – найменше, що можемо зробити для наших захисників, які ціною власного життя та здоров’я продовжують боронити незалежність нашої країни», – сказав очільник області.

Олег Плахотнюк брав участь в зоні АТО у 2015-2016 роках та у 2018 році. Народився та живе у Черкасах. Одружений, виховує сина 2002 року народження. У житловій черзі перебував з 2017 року.

Додамо, що з нагоди 30-ї річниці Незалежності України 30 родин захисників нашої держави з різних регіонів отримали ключі від квартир. Сертифікати та ключі від нових помешкань вручали одночасно в усіх регіонах України.