До Дня Незалежності Черкаська ОДА створила відеоісторії про райони області
Індивідуальний і непересічний, зі своїми перемогами та здобутками. Про кожен із 4-х районів області до 30-ї річниці Незалежності Черкаська ОДА підготувала відеоісторію.
– 24 серпня – це не просто річниця незалежності нашої держави, не просто святкові заходи, фестивалі та концерти, – зазначив очільник області Олександр Скічко. – Свято Незалежності – це день народження України! Ми пройшли довгий шлях до волі, можливості обирати і будувати своє майбутнє і власну країну. Як змінилася наша Черкащина за роки незалежності і чим живе кожен із її районів – у серії відео, які ми підготували до річниці Дня Незалежності.
Черкаський район
Величний, індустріальний, історично-насичений. Черкаський район нині найбільший в області як за площею, так і за чисельністю населення. Він об’єднав Городищину, Чигиринщину, Кам’янщину, Канівщину, Корсунщину, Смілянщину.
Богдан Хмельницький і холодноярські повстанці, природні «родзинки» Тясмину та архітектурні шедеври Городецького, інноваційна сонячна енергетика та потужний аграрний кластер. Район бере курс на сучасний розвиток у всіх галузях, послуговуючись багатою минувшиною.
Від Драбова до Чорнобаю, від Ірклієва до Гельмязева, від Золотоноші до Шрамківки. Різноманітний і непересічний, Золотоніський район – край аграрних традицій і нащадок козацької слави.
Потужні сільськогосподарські підприємства, спортивна інфраструктура, ботанічні сади та музеї просто неба. Тутешні люди вміють зберігати традиції та примножувати надбання поколінь.
«Колиска» людства – Трипілля – це Звенигородський край, що на Черкащині. Найбільша у світі кількість перших людських поселень цієї культури саме тут.
Кобзарева батьківщина, активний лижний відпочинок, палаци та маєтки. Цей район – у «Серці України», адже саме тут розташований географічний центр нашої держави.
Від минулого до майбутнього йдуть люди цієї землі, розвиваючи та примножуючи свої культурні й промислові надбання.
Найромантичніший, найпарковіший, найтуристичніший. Уманський район має багато приводів, аби посперечатися за звання кращого.
Історія кохання, яка стала фундаментом для створення дендропарку «Софіївка», знана всюди. Це місце – один з найвеличніших витворів паркового мистецтва в Україні, просякнутий міфологією та легендами.
Центр паломництва брацлавських хасидів, мала Швейцарія у Буках і Жашківський кінний завод додають слави цьому краю. Утім творять його саме люди – вправні, невтомні, оптимістичні. Вони – основа економічного, підприємницького та культурного зростання цього району.