На Золотоніщині завершили ремонт на шестикілометровому відрізку Т-24-09

Дата: 25.08.2021 08:49

+1 завершений об’єкт Великого Будівництва на Черкащині. Закінчилися роботи з поточного середнього ремонту 6 кілометрів автодороги Т-24-09 у селищі Шрамківка Золотоніського району, інформують в САД області.

Під час ремонту ділянки автодороги Т-24-09 /М-03/ – Драбів – Золотоноша виконано комплекс робіт:

– влаштовано поширення проїзної частини дороги з 6 до 8 метрів та укріплено узбіччя;

–  основу дорожнього одягу зі щебенево-піщаної суміші обробленої цементом та два шари асфальтобетонного покриття – вирівнюючий та верхній;

–  з’їзди з дороги;

– 2 нових автопавільйонів для громадського транспорту;

–  два пішохідних переходи з автономним освітленням;

–  нове металеве бар’єрне огородження;

– нанесено дорожню розмітку та встановлено нові дорожні знаки.

Підрядна організація: ТОВ «Автострада».

Автодорога Т-24-09 /М-03/-Драбів-Золотоноша була побудована у 1977 році, до початку наших робіт на цій ділянці, ця дорога не знала капітального ремонту 34 роки.

Цього року на Черкащині відновлюється 3 ділянки автодороги Т-24-09 /М-03/ – Драбів – Золотоноша у рамках програми Президента України «Велике будівництво». Загалом цьогоріч заплановано відновити 24 км цієї автодороги.