Привітання З Днем Незалежності України

Дата: 25.08.2021 08:39

Шановні жителі і гості Стеблівської громади!

Від імені депутатського корпусу Стеблівської селищної ради, її виконавчого комітету, від себе особисто вітаю Вас з 30-ю річницею Незалежності України та Днем Державного Прапора! 30 років тому Україна законодавчо закріпила свої вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.

Протягом багатьох віків наш народ боровся за свободу рідної землі. Та саме нашому поколінню випала велика честь і велика відповідальність не тільки розбудовувати нову Українську державу, а й відстоювати її єдність і цілісність.

Сьогодні ми схиляємо голови перед гарячими серцями кращих синів і дочок, котрі вірили у незгасну зорю України, наближали її Незалежність, тими, хто сьогодні, не шкодуючи життя, захищає її.

Бажаю миру Вам і злагоди, міцного здоров`я, щастя. Нехай у наших серцях не міліє джерело віри і надії на краще, почуття гордості і любові до своєї держави!

З повагою, селищний голова Олексій Данільченко