Зо дві сотні на добу: у ЦВН на базі центру підвищення кваліфікації продовжують вакцинувати проти COVID-19

Дата: 19.08.2021 11:49

Фото без описуФото без опису

Зранку – черга до Центру масової вакцинації населення на вході Черкаського регіонального центру підвищення кваліфікації. Тут щодня багато людей, розповідає медсестра ЦВН Марія Небилиця. Каже: робота Центру організована дуже добре. Приміщення розділене по зонах, скрізь порядок:

– Ми ж натомість постійно роз’яснюємо людям, що вакцинація – це запорука колективного імунітету. От лише за вчорашній день в нашому центрі вакцинували 163 особи. Бувало й понад 200 за добу. Працюємо з 9.00 до 16.00. Але за наявності людей, затримуємось і довше.

Нині в центрі наявні вакцини CoronaVac та PFIZER. Очікують на Moderna.

Черкасець Максим, який працює у сфері продажів, сьогодні одержав першу дозу вакциною PFIZER. Стартував через додаток «Дія», що завантажив на свій телефон. Тутешній центр побачив, проїжджаючи повз, та вирішив вакцинуватись в ньому.

– Вважаю, це важливо і потрібно для здоров’я, – каже чоловік. – Чув від людей про те, як тяжко переносять хворобу. Розумію, що вакцинація не є гарантією того, що пневмонія не виникне взагалі. Але ж в разі чого, не такі тяжкі наслідки будуть! Люди мають усвідомлювати ризик. Краще зробити раніше, аніж потім складно переносити хворобу. Краще вакцинуватися.

Нагадаємо, в області щепилося на сьогодні 269 407 жителів, із яких: 1 доза – 172 775, 2 дози – 96 632.

Центр вакцинації населення в Регіональнму центрі підвищення кваліфікації  – найбільший в Черкасах.

Бажаєте щепитися, приходьте: вул. Байди Вишневецького, 17.

Щоденно з 9.00 до 16.00.