На Уманщині відбудеться автопробіг до Дня Прапора та 30-ї річниці Незалежності України

Дата: 18.08.2021 08:17

23 серпня відбудеться автопробіг «Єднання» територією громад Уманського району із зупинками в адміністративних центрах. Захід приурочений 30-річчю Незалежності України та Дню Прапора.

Автопробіг розпочнеться об 11:00 годині. Стартуватиме з Умані на площі Соборності. Колоною автомобілі рухатимуться за наступним маршрутом: Умань – Маньківка – Іваньки – Буки – Баштечки – Жашків – Монастирище – Христинівка – Паланка – Ладижинка – Бабанка – Дмитрушки – Умань.

Повернення в Умань – близько 19:00.

Головна мета заходу – сприяти патріотичному вихованню громадянина. З прапорами та українською символікою прикрашайте свою автівку і приєднуйтеся до автопробігу 23 серпня.

Для участі та запису звертайтеся до контактної особи Оксани Анатоліївни  +38(063) 174 27 09

За інформацією Уманської РДА