На Черкащині ладнають 12 кілометрів траси Н-16

Дата: 14.07.2021 08:03

Продовжують відновлювати одну з ключових транспортних артерій Черкащини – автодорогу Н-16 Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань. Цьогоріч тут відновлюють 12 ділянок у всіх районах Черкаської області у рамках програми Президента України «Велике будівництво». Загалом цьогоріч планують відновити 115,1 км цієї автодороги.

Нині ліднають ділянку Н-16 на 29–41 кілометрах.

Торік у рамках програми Президента України «Велике будівництво» на автодорозі державного значення Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань загалом було відновлено дорожнє покриття на 67,2 км.

Автодорога державного значення Н-16 – однієї з ключових транспортних артерій Черкащини, дорога, що проходить через всю область зі сходу на захід, з’єднує лівобережну частину Черкащини із західною частиною, з містом Умань. Починається від міста Золотоноша, і проходить через міста Черкаси, Сміла, Шпола, Звенигородка, Тальне та Умань. Є найдовшою автодорогою Черкащини, протяжність Н-16 становить 208,1 км.