На Черкащині ремонтують ще 10 кілометрів автодороги Т-24-09

Дата: 12.07.2021 09:02

Цього тижня розпочали ремонт вже третьої ділянки автодороги Т-24-09 /М-03/-Драбів-Золотоноша. Про це інформують у САД області.

Поточний середній ремонт ділянки км 14+000 – км 24+000 автодороги Т-24-09 протяжністю 10 кілометрів проводять від закінчення селища Шрамківка на цій автодорозі, через село Кантакузівка і майже до повороту на село Золотонішка.

Наразі проводять фрезерування старого, зношеного асфальтобетонного покриття, вирізають поросль на узбіччях, влаштовують поширення автодороги з улаштуванням шару піску.

На відремонтованих 10 км автодороги Т-24-09 влаштовують новий конструктив дорожнього одягу, який включатиме:

– 37-сантиметровий шар укріпленої основи зі щебенево-піщаної суміші обробленої цементом;

– 10-сантиметровий нижній шар з крупнозернистого асфальтобетону;

– 5-сантиметровий фінішний шар покриття зі щебенево-мастикового асфальтобетону.

Також буде влаштовано поширення проїжджої частини автодороги з 6 до 8 метрів в ширину.

Відновлять штучні споруди у складі дороги – проведуть ремонт мосту через річку Чумгак, що протікає через село Кантакузівка. Також встановлять нове металеве бар’єрне огородження, дорожні знаки та влаштують розмітку з холодного пластику, автономне освітлення 6-ти пішохідних переходів у селі та три автопавільйони для очікування громадського транспорту.

Підрядна організація: ТОВ «Автострада».

Окрім того, цього року розпочали капітальний ремонт автодороги Т-24-09 /М-03/-Драбів-Золотоноша на ділянці км 0+000 – км 8+000 від початку цієї автодороги від автошляху М-03 Київ – Харків – Довжанський у Київській області, через село Кононівка і до селища Шрамківка. А також закінчують поточний середній ремонт 6-ти кілометрів цієї ж автодороги у селищі Шрамківка Золотоніського району на ділянці км 8+000 – км 14+000.

Автодорога Т-24-09 /М-03/-Драбів-Золотоноша побудована у 1977 році, останній раз капітальний ремонт її робився 34 роки тому, у 1987 році.