Олександр Скічко нагородив почесними грамотами працівників Черкаської ОДА

Дата: 24.06.2021 08:13

Фото без описуФото без описуФото без опису

День державного службовця відзначають сьогодні в Україні. Тому очільник області Олександр Скічко привітав та нагородив почесними грамотами працівників Черкаської ОДА.

«Ніколи в житті не міг уявити, що матиму стосунок до держслужби. Донедавна вважав, що це страшенно забюрократизована та рутинна робота. Так і є, але також надзвичайно важлива. І треба робити все для того, щоб діяльність адміністрації була максимально прозорою та зрозумілою для людей. Однак якщо працювати за звичними принципами, то зміни настануть нескоро. Тому ми повинні ламати шаблони та долати всі перепони. Із досвіду вже знаю, що на державній службі є багато хороших людей, які готові до змін і крок за кроком їх утілюють. Успіхів кожному», – сказав Олександр Скічко.

За сумлінну працю, значний особистий внесок у реалізацію державної політики у сфері державної служби, зразкове виконання посадових обов’язків та з нагоди Дня державної служби Почесну грамоту Черкаської ОДА отримали:

Олександр Шабатін, керівник апарату Черкаської ОДА;

Альона Окрушко, начальниця відділу претензійної та позовної роботи юридичного управління апарату Черкаської ОДА;

Вікторія Романенко, завідувачка сектору по роботі із зверненнями громадян апарату Черкаської ОДА;

Оксана Прядун, головна спеціалістка організаційного відділу апарату Черкаської ОДА;

Інна Рожківська, провідна спеціалістка відділу документообігу та контролю апарату Черкаської ОДА;

Іванна Строкань, головна спеціалістка відділу фінансового та господарського забезпечення апарату Черкаської ОДА;

Катерина Гуленко, головна спеціалістка відділу з питань управління персоналом апарату Черкаської ОДА.